„Kobiety z trybuny”: Kim jest Izabel Andrijanić?

Po raz kolejny we wtorek staramy się przybliżyć Wam sylwetki ciekawych WAGs, które na co dzień nie zajmują się tylko zakupami czy robieniem selfies. Dzisiaj główną rolę odegra Izabel Andrijanić, piękna partnerka Mateo Kovačicia, która zakłada własną firmę.

Życie zawodowe Izabel Andrijanić

Mimo zniewalającej urody, partnerka Kovačića nie jest uważana za typową WAG. Izabel pochodzi z Zagrzebia i w tym mieście studiuje ekonomię. Nabytą wiedzę chce niedługo wykorzystać i założyć własną firmę w Hiszpanii. Na pomysł wpadła po spędzeniu czasu ze swoją małą siostrzenicą. Firma ma sprzedawać ekologiczne produkty dla dzieci i niemowląt. Chorwatka dzięki swoim ambicjom spotkała się z licznymi pochwałami ze strony hiszpańskich mediów.

Mi chicas guapas 👑

Post udostępniony przez Izabel Kovačić (@izabelandrijanic)

Życie prywatne Izabel

W 2010 roku Izabel poznała Mateo Kovačića podczas mszy. Chorwat był ministrantem, a jego aktualna partnerka śpiewała w chórze. W tym samym kościele para chciałaby po zakończeniu sezonu wziąć ślub.
Od czasu gry piłkarza w Dinamo Zagrzeb, Andrijanić zyskała sporą popularność. Para często chwali się wspólnymi zdjęciami na portalach społecznościowych.
Rodzina Izabel utrzymuje bardzo dobre kontakty z bliskimi Mateo. Wielokrotnie razem imprezują czy spotykają się na obiedzie. Siostry piłkarza także nieraz wybrały się z ukochaną Mateo na jego mecz.
Jeżeli chodzi o przyjaźń z innymi WAGs, najwięcej łączy ją z ukochaną Luki Modricia – Vanją.

When friends become family.

Post udostępniony przez Izabel Kovačić (@izabelandrijanic)

Udostępnij:

Weronika Owsiany

Wielbicielka piłki hiszpańskiej. Od lat zakochana w FC Barcelonie (więc raczej nie naśmiewaj się z Dumy Katalonii w jej towarzystwie). Nad życie kocha Marca Bartrę i 80% pozostałych Hiszpanów grających w piłkę.

You may also like...