„Kobiety z trybuny” : Beatriz Espejel Jimenéz

Kim jest piękna brunetka u boku Koke? Czym zajmuje się w wolnym czasie i kto oprócz piłkarza Atletico jest jej wielką miłością? W cyklu „Kobiety z trybuny” przedstawiamy Beatriz Espejel Jimenez!

Wykształcenie podstawą sukcesu

Beatriz urodziła się 12 czerwca 1989 i pochodzi z Madrytu. Jest kompletnym zaprzeczeniem stereotypowego postrzegania partnerek piłkarzy. Ukończyła nauczanie wychowania fizycznego oraz nauczanie języka obcego na jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie – Uniwersytecie Madryckim. Jako wykształcony nauczyciel języka, przygotowuje do egzaminów językowych z angielskiego.

O modzie i podróżach

Beatriz prowadzi własnego bloga, na którym dzieli się ze swoimi stylizacjami, relacjami z podróży oraz inspiracjami na dekoracje przestrzeni. Czasami pojawiają się także wpisy dotyczące porad związanych z językiem angielskim. Beatriz rozwiewa wątpliwości czytelników bloga, którzy wysyłają jej pytania. Nie jest to jednak pierwsza strona przez nią prowadzona. W czasach studiów prowadziła bloga dotyczącego wychowania fizycznego w formie pamiętnika, który miał być pomocny przede wszystkim dla innych studentów.

Wielbicielka zwierząt i dobrego jedzenia

Beatriz podkreśla, że kocha zwierzęta. Sama ma dwa koty: Chloé i Romeo. Podczas swoich licznych podróży często odwiedza miejsca gdzie styka się z różnymi zwierzętami. Ale nie tylko obcowanie ze zwierzętami jest celem jej podróży. Uwielbia smakować nowe dania z różnych zakątków świata. Jedyną rzeczą jakiej nie lubi jeść są smażone jajka.

My little cheetahs ????????❤️ #Romeo #Chloe #my #cheetahs @koke6 #justfriday #Friday

Post udostępniony przez BEATRIZ ESPEJEL JIMÉNEZ (@beatrizespejel)

???????????? Sushi time ????

Post udostępniony przez BEATRIZ ESPEJEL JIMÉNEZ (@beatrizespejel)

Zawsze przy ukochanym

Para pokazuje się razem bardzo często. Hiszpańskie media nazywają ją często Sarą Carbonero Calderón. Ich ulubionym miejscem na wspólny wypoczynek jest Ibiza. Beatriz pieszczotliwie nazywa Koke swoim „księciem”. Wspólnie oglądają The Simpsons, National Geographic czy Grę o Tron. Jest wielką fanką Atletico i pojawia się na stadionie tak często jak to tylko możliwe. Sama wie co to sportowa rywalizacja – w przeszłości trenowała teakowondo.

 

Udostępnij:

Ola Okurowska

Piłkę nożną ma we krwi. Zbieżność jej imienia ze słynnym Del Piero podobno nie jest przypadkowa. Żyje według zasady: „Najpierw mecz, potem mecz”. Lubi rozkładać sędziowskie decyzje na czynniki pierwsze. Od Euro 2008 wiernie wspiera reprezentację Hiszpanii, ze szczególnym uwzględnieniem pewnego Dzieciaka.

You may also like...