Ciacha, które powinnyście znać – Gerónimo Rulli

W kolejnej części naszego cyklu chciałybyśmy przybliżyć Wam sylwetkę piłkarza grającego (znowu!) w hiszpańskiej La Liga. Gerónimo obecnie broni barw Realu Sociedad i uważamy, że przez całe swoje 24-letnie życie spodobał się niejednej miłośniczce piłki nożnej. Jak wygląda jego życie prywatne i zawodowe? Przekonacie się czytając ten artykuł!

Kariera Gerónimo

Gerónimo Rulli jest wychowankiem argentyńskiego Estudiantes La Plata. W młodzieżowych sekcjach tego klubu grał aż do 2011 roku, a następnie zadebiutował w dorosłej drużynie. Łącznie przez trzy lata rozegrał tam 50 spotkań.

Po niezbyt dobrym ostatnim sezonie w Argentynie, przeniósł się do Urugwaju. Nie zagrał tam jednak ani jednego meczu i szybko został wypożyczony do Realu Sociedad, gdzie dosłownie błyszczał formą. Debiut zaliczył w meczu z Krasnodarem w eliminacjach do Ligi Europy. Zagrał w tym spotkaniu tylko 84 minuty, bowiem szybko nabawił się kontuzji.

Po zakończeniu sezonu 2015/16 Manchester City wykupił piłkarza z urugwajskiej drużyny za około 5 milionów euro. Niemal od razu jednak Gerónimo został ponownie wypożyczony do San Sebastián, a następnie wykupiony przez klub, w którym gra do dzisiaj.

Real Sociedad!

Post udostępniony przez Gero Rulli (@gerorulli)

Oczyma autorki – dlaczego Gerónimo Rulli?

Uważam, że Gerónimo na pewno nie należy do piłkarzy, którzy spodobają się każdej dziewczynie. Jest jednak w nim coś, co akurat mnie urzekło. Gdybym nie była zakochana w hiszpańskiej piłce, raczej bym o nim nie usłyszała, ale podczas meczów naprawdę jest piłkarzem, który się wyróżnia i nie wiem, czy to ze względu na tę dziecięcą twarz, czy piękny uśmiech. 

Życie prywatne Gerónimo

Piłkarz od kilku lat związany jest z 25-letnią Rocío Espósito. Para w wolnych chwilach podróżuje i często chwali się wspólnymi zdjęciami na portalach społecznościowych, m.in. na Instagramie.

????????????⛲️ @rocioesposito

Post udostępniony przez Gero Rulli (@gerorulli)

Boda! #sergiocana

Post udostępniony przez Gero Rulli (@gerorulli)

Gerónimo i Rocío od ponad roku są posiadaczami czarnego buldoga francuskiego. Pies wabi się Raúl i niemal wszędzie jeździ z właścicielami.

Dando una vuelta con @rocioesposito por San Sebastian. Se viene el veranoo

Post udostępniony przez Gero Rulli (@gerorulli)

Udostępnij:

Weronika Owsiany

Wielbicielka piłki hiszpańskiej. Od lat zakochana w FC Barcelonie (więc raczej nie naśmiewaj się z Dumy Katalonii w jej towarzystwie). Nad życie kocha Marca Bartrę i 80% pozostałych Hiszpanów grających w piłkę.

You may also like...