„Jak do tego doszło, nie wiem”… Dania 4:0 Polska – skarbnica memów po meczu

Polska – Dania, memy

Balonik pompowany miesiącami w końcu pękł, ale za to jak głośno… Polska przegrała wczoraj z Danią aż 4:0. Biało-Czerwoni zdawali się być cieniami samych siebie. Co się stało?

Orły Nawałki wyszły wczoraj na boisko w Kopenhadze zupełnie nieprzygotowani, niepewni, tak jakby nie wiedzieli po co właściwie tam są i co mają robić. To gorszy dzień czy kadra straciła swój blask? Więcej światła na tę sprawę rzuci poniedziałkowy mecz Polaków z Kazachstanem.

Tymczasem my, na otarcie łez, mamy dla Was skarbnicę pomeczowych memów i najlepszych wypowiedzi kibiców. Kto jak kto, ale internauci potrafią trafić w sedno…

Kibice w sieciach społecznościowych przede wszystkim narzekali na koszmarny wynik, nie umknęły im jednak problemy żołądkowe Piszczka, brak Grzegorza Krychowiaka, kadrowicze z Legii czy perełki Tomasza Hajty. Pomimo tak wysokiej porażki internauci potrafią śmiać się z wpadki – tylko czy aby na pewno nie jest to śmiech bezsilności?

Galeria memów po meczu Danii z Polską


Najlepsze tweety

Udostępnij:

Agnieszka Miszczak

Zakochana w reprezentacji Chorwacji i piłce nożnej w wydaniu bałkańskim. Jej ulubionymi klubami są Juventus, Dinamo Zagrzeb, darzy sympatią także Real Madryt. Jakiś czas temu pokochała Serie A na zabój. Prawdopodobnie największa fanka Mandżukicia na świecie. Liga Mistrzów to dla niej świętość i chce, aby hymn tych rozgrywek zagrano na jej ślubie zamiast marszu Mendelsona.

You may also like...