📝 Sprawdź się – ile wiesz o reprezentacji Polski? [QUIZ]

Quiz. Ile wiesz o reprezentacji Polski? Sprawdź!

Myślisz, że wiesz dużo, albo wydaje Ci się, że nie masz o nich pojęcia? Skończ z domysłami i sprawdź swoją wiedzę o Biało-Czerwonych!

Już w piątek Polska zagra z Urugwajem, a trzy dni później z Meksykiem. Jesteśmy absolutnie pewne, że jesteście mocno podekscytowani. Po pierwsze dlatego, że najbliższe spotkania będą świetnym sprawdzianem przed Mistrzostwami Świata w przyszłym roku w Rosji a po drugie… nie oszukujmy się, ale mecze reprezentacyjne zawsze budzą ekscytację! Dlatego my postaramy się urozmaicić Wam czas oczekiwania na „matchday”.

10.11.17, 20:45  Polska – Urugwaj
13.11.17, 20:45  Polska – Meksyk

Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was specjalny quiz dotyczący naszej drużyny i mamy nadzieję, że podgrzeje on jeszcze bardziej i tak gorącą już atmosferę przed nadchodzącymi starciami. Piłki nożnej nigdy nie jest za dużo, prawda? Potwierdzam to zwłaszcza ja, oglądająca po nocach wszelkie powtórki meczów, gdy nie sposób usnąć.

Cała zabawa pomoże Wam ocenić, jak szeroka jest Wasza wiedza na temat reprezentacji Polski. Radzimy nie oszukiwać i nie wspomagać się dodatkowo otwartą kartą w przeglądarce – bo i po co? RACZEJ na pewno nie zamierzamy rozliczać nikogo, kto wypadnie poniżej średniej!

Miłej zabawy – nie zapomnijcie podzielić się swoim wynikiem ze znajomymi i pochwalić się, jak dobrze Wam poszło lub poskarżyć się jak trudne pytania wymyśliły te niesprawiedliwe redaktorki z Futbol i szpilki 😉


Udostępnij:

Agnieszka Miszczak

Zakochana w reprezentacji Chorwacji i piłce nożnej w wydaniu bałkańskim. Jej ulubionymi klubami są Juventus, Dinamo Zagrzeb, darzy sympatią także Real Madryt. Jakiś czas temu pokochała Serie A na zabój. Prawdopodobnie największa fanka Mandżukicia na świecie. Liga Mistrzów to dla niej świętość i chce, aby hymn tych rozgrywek zagrano na jej ślubie zamiast marszu Mendelsona.

You may also like...