Szok! Nicki Bille Nielsen w więzieniu – pobił kobietę i uprawiał seks na ulicy…

Tym razem były piłkarz Lecha Poznań, Nicki Bille Nielsen, stanowczo przesadził. Duński piłkarz został aresztowany za pobicie kobiety i seks w miejscu publicznym. Teraz czeka go miesiąc więzienia…

O tym, że Nicki Bille Nielsen miewa ataki niepochamowanego gniewu, pisałyśmy już wcześniej w artykule o piłkarskich skandalistach, którego Duńczyk był bohaterem. Po przebytej terapii i poprawie swojego zachowania (najprawdopodobniej spowodowanego depresją) wyglądało na to, że zawodnik znacznie się zmienił. A jednak – znowu przypomniał nam o sobie w bardzo nieciekawych okolicznościach.

Według francuskiego L’Equipe do zdarzenia doszło wieczorem w czwartek 7. czerwca w Monako. Piłkarz pod jednym z klubów w Księstwie miał dusić swoją partnerkę, 20-letnią duńską studentkę. Inna kobieta, widząc to, próbowała zainterweniować – wtedy też została uderzona przez Duńczyka.
Tego samego wieczoru lokalna policja aresztowała byłego napastnika Lecha Poznań i znalazła przy nim prawie gram kokainy. Gracz obecnie greckiego Panioniosu noc spędził na izbie wytrzeźwień. Żeby tego było mało, w jego telefonie znaleziono nagrania, na którym widać jak Nicki Bille Nielsen uprawia seks oralny na ulicy oraz… zdjęcia posiniaczonych kobiet, z którymi się spotykał.

Sąd w poniedziałek wydał wyrok, na mocy którego Duńczyk ma zapłacić 750 € grzywny i 3000 € odszkodowania dla swojej ofiary. Prócz tego skazano go na miesiąc więzienia.

Udostępnij:

Agnieszka Miszczak

Zakochana w reprezentacji Chorwacji i piłce nożnej w wydaniu bałkańskim. Jej ulubionymi klubami są Juventus, Dinamo Zagrzeb, darzy sympatią także Real Madryt. Jakiś czas temu pokochała Serie A na zabój. Prawdopodobnie największa fanka Mandżukicia na świecie. Liga Mistrzów to dla niej świętość i chce, aby hymn tych rozgrywek zagrano na jej ślubie zamiast marszu Mendelsona.

You may also like...