Tymczasem do tej pory: mundial w memach (ponad 100 OBRAZKÓW)

Dzieje się dużo. Jedni przeżywają euforię, drudzy rozczarowanie i rozgoryczenie. Polscy kibice należą raczej do tej drugiej grupy. Z tego powodu powstają też memy związane z tym, co aktualnie ma miejsce w Rosji.

Po polskiej stronie sieci zdecydowanie najwięcej uwagi internauci poświęcają fatalnym występom Biało-Czerwonych na mundialu. Niestety, jak mocno smutne nie byłyby podpisy zawarta na obrazkach – są prawdziwe. Standardowo, bohaterami memów są też najpopularniejsi piłkarze na świecie. Znakomita forma Cristiano Ronaldo, pech Leo Messiego i „aktorstwo” Neymara nie zostają pomijane.

To, co nas cieszy, bawi, irytuje, rozczarowuje najlepiej wyrazi obszerna galeria memów 😉 Przypomnijmy: pierwszą kolejkę Mistrzostw Świata podsumowałyśmy tutaj.


Memy. Galeria

Udostępnij:

Agnieszka Miszczak

Zakochana w reprezentacji Chorwacji i piłce nożnej w wydaniu bałkańskim. Jej ulubionymi klubami są Juventus, Dinamo Zagrzeb, darzy sympatią także Real Madryt. Jakiś czas temu pokochała Serie A na zabój. Prawdopodobnie największa fanka Mandżukicia na świecie. Liga Mistrzów to dla niej świętość i chce, aby hymn tych rozgrywek zagrano na jej ślubie zamiast marszu Mendelsona.

You may also like...