Współpraca

Jesteśmy zainteresowane i gotowe do współpracy z osobami, które chciałyby dołączyć do naszego teamu.

Czego oczekujemy?

➔ Zdolności do posługiwania się poprawną polszczyzną
➔ Zaangażowania i chęci
➔ Zainteresowania piłką nożną

➔ Czasu, który będziesz mógł/mogła poświęcić na zajęcia związane z Futbolem i szpilkami

Co oferujemy?

➔ Możliwość pisania na dowolne tematy związane z piłką nożną (od relacji meczowych i felietonów aż po plotki i wieści spoza boiska)
➔ Niezobowiązującą, przyjacielską atmosferę w naszym teamie (każda z nas ma zupełnie inne preferencje futbolowe, kibicujemy wielu drużynom, nie dyskryminujemy siebie nawzajem a w niektórych przypadkach zawiązały się nawet między nami przyjaźnie)

Członek naszego teamu powinien mieć ukończone przynajmniej 16 lat – praktyka pokazała nam jednak, że warto czasami nagiąć tę zasadę w przypadku kandydatów, którzy naprawdę starają się i mają świetne pomysły, dlatego nawet jeśli jesteś odrobinę młodszą osobą, nie zostaniesz z góry zdyskwalifikowany z powodu wieku 🙂

Pomimo, że jest to portal prowadzony przez kobiety, nie wykluczamy współpracy również z chłopakami – ale jako że naszym celem jest by teksty były pisane „oczyma kobiet”, ewentualnych chętnych płci męskiej zaangażować wolimy w tworzenie bloga w inny sposób (akcje promocyjne, social media, research, poprawki, kodowanie, grafika itp.)

Aby do nas dołączyć, zajrzyj do zakładki kontakt i napisz do nas. Decyzję ułatwi nam, jeśli wyślesz nam próbkę swoich możliwości, czyli własny tekst na dowolony temat (a najlepiej związany ze sportem). Jeśli chcesz, możesz się z nami także podzielić tym, komu kibicujesz czy jakich zawodników lubisz najbardziej.

+ Od nas dla Was:

Od początku istnienia bloga przewinęło się przez naszą redakcję parę osób, zarówno piszących jak i researcherów czy korektorów. Głównym problemem, z jakim się spotykałyśmy, były nie błędy gramatyczne czy językowe, ale zaangażowanie i brak czasu. Dlatego też każdego chętnego do tworzenia z nami bloga prosimy o przemyślenie sprawy i tego, czy poza stroną nie ma zbyt wielu obowiązków na głowie by poświęcić stronie kilka chwil na napisanie artykułu. Bez obaw – nie oczekujemy, że każdy członek redakcji będzie poświęcał stronie każdego dnia po parę godzin. Nie wyznaczamy minimalnej ilości napisanych artykułów na miesiąc czy tydzień, bo w praktyce wygląda to różnie. Ważne natomiast, by każdy chętny był świadomy że pisanie zabiera czas. Jeśli już masz go zbyt mało – przemyśl sprawę 😉 Być może lepiej będzie, jeśli dołączysz do nas za miesiąc czy dwa, gdy będziesz mieć więcej wolnego.